קמפ סהרה חופשה קסומה בצפון ים המלח

מועדון קמפ סהרה

רוצים ליהנות מהנחות קבועות בכל חופשה שלכם בקמפ סהרה?
מתחשק לכם להתפנק בהטבות בלעדיות עבורכם?
הצטרפו עוד היום למועדון סהרה – מועדון החברים של קמפ סהרה – ותתחילו ליהנות מחגיגה של הנחות ופינוקים בכל הזמנת חופשה:

עד15% הנחה

על ההזמנה כבר מהחופשה הראשונה

הטבות בלעדיות

על הזמנת חופשה בחודש יום ההולדת

מבצעים סודיים

רק לחברי מועדון סהרה

צ'ק אין מוקדם

 בהתאם לזמינות

הנחות מיוחדות

על מגוון אטרקציות באזור ים המלח

להרשמה - מלאו את הטופס

הצטרפו עכשיו ותתחילו ליהנות!

הצטרפותך למועדון בוצעה בהצלחה
משהו השתב

תקנון מועדון - קמפ סהרה

  1. על מנת להצטרף למועדון הלקוחות של החברה, יש למלא את הפרטים הנדרשים בטופס המתאים המופיע באתר. רוכש אשר הצהיר על חברותו במועדון הלקוחות יהיה זכאי להטבות בהתאם למדיניות החברה, כגון: הנחות, עדכונים בדואר אלקטרוני על מבצעים ואירועים מיוחדים, מתנות ועוד, והכל לפי שיקול דעתה הבלעדי של הנהלת החברה.
  2. רוכש אשר הינו חבר מועדון של קמפ סהרה יזכה להטבות ולהנחות, המוענקות לחברים במועדון, בעת הזנת פרטי הרכישה. הרוכש מחויב להציג תעודה מזהה וקוד מועדון בעת הגעתו לקמפ סהרה על מנת להיות זכאי לקבל את ההנחה אשר ניתנה לו בעת ביצוע ההזמנה. במידה ואין ביכולת המשתמש להזדהות כחבר מועדון בעת ההגעה לקמפ סהרה , ההנחה אשר קיבל בעת ביצוע ההזמנה תבוטל והוא יחויב בתשלום המחיר המלא, על פי המחירון התקף באותה עת.
  3. מובהר בזאת כי אין כפל מבצעים והנחות, וכי ההנחות התקפות יהיו בהתאם לתקנון המועדון.
  4. יודגש כי חבר מועדון לקוחות אינו זכאי לקבל הנחות נוספות על ההנחות הקבועות במחירי הלינה אשר מפורסמות מפעם לפעם על ידי החברה באתר, אלא אם נאמר אחרת.
  5. מובהר ומוסכם, כי בהתאם להוראות החוק, החברה תהא רשאית לשלוח עדכונים בדואר אלקטרוני ו/או בהודעת SMS לכל משתמש שיצטרף באמצעות האתר למועדון הלקוחות של החברה, וזאת באמצעות הרשאה ספציפית ברישום למועדון הלקוחות, והמשתמש מסכים כי לא תהיה לו כל טענה ו/או תביעה ו/או דרישה בעניין זה.
  6. למען הסר ספק מובהר כי, תנאי ההצטרפות למועדון, ההטבות המגולמות במועדון וכן פרטים נוספים ניתן למצוא בקישור הבא: -club/il.co.campsahara.www://https members .יובהר כי תקנון המועדון ותקנון האתר משלימים זה לזה, ואין באחד כדי לגרוע על השני.